УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Як знайти роботу в Іспанії

  Незважаючи на прогресивний спад, починаючи з 1996 року, відсоток безробіття в Іспанії продовжує бути найвищим у Європейській Співдружності. Знайти роботу в Іспанії – задача не проста, для цього необхідно застосувати всі можливі методи (знайомих, родичів, пресу, інформаційні центри, професійні асоціації…), включаючи мережу європейської служби зайнятості в Іспанії EURES і багато уяви та винахідливості.

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ В ІСПАНІЇ

  Державні та регіональні іспанські служби працевлаштування складаються із цілої мережі центрів зайнятості в Іспанії, послугами яких по працевлаштуванні можуть скористатися всі категорії працівників, котрих цікавить робота в Іспанії. Їхній сайт в Інтернеті www.inem.es. Громадяни Європейського Союзу мають ті ж права, що і громадяни Іспанії.

  Якщо тобі вже виповнилось 16 років, ти можеш скористатися послугами центрів зайнятості в Іспанії; для цього потрібно просто пред´явити посвідчення особи або діючий паспорт і мати прописку (empadronamiento). Тобі безкоштовно нададуть інформацію про існуючі пропозиції роботи в Іспанії, засоби сприяння працевлаштуванню в Іспанії, кадровій професійній підготовці в Іспанії, оформлення субсидій тощо…

  Виконавши необхідні для реєстрації формальності, тобі доведеться періодично обновляти твій запит у встановлених місцях і повідомляти про будь-які зміни твоїх персональних і професійних даних.

  Адреси центрів зайнятості, надаючих послуги по працевлаштуванні в Іспанії на державному рівні (Національний Інститут Зайнятості - INEM) або відповідних центрів, що допомагають у працевлаштуванні в Іспанії на регіональному рівні ( у тих автономних провінціях, в яких пропонується робоче місце) можна знайти в Інтернеті (www.inem.es). Вони діють в багатьох іспанських містах. Звертатися потрібно в центр по місцю твого проживання.

  Якщо ти клопочишся про перерахування виплати з твоєї країни, тобі необхідно зареєструватися в центрі зайнятості за місцем проживання протягом 7 днів з моменту виїзду із твоєї країни. EURES - це мережа європейських служб зайнятості, створена спільними зусиллями Европейської комісії, національних служб працевлаштування держав-членів, Норвегії, Ісландії й ( стосовно прикордоних зон) організацій, що представляють соціальних партнерів. Ця організація створена для полегшення отримання інформації про вакансії й має у своєму розпорядженні базу даних з пропозиціями роботи в 17 країнах, а також загальною інформацією про умови життя й роботи в згаданих країнах. Ти можеш зв"язатися з представниками мережі EURES у твоїй країні або повідомити про бажання знайти роботу Бюро з працевлаштування , де тобі нададуть інформацію про вакансії в Іспанії й інші данні, які допоможуть тобі визначитися чи продовжувати розвивати задум про переїзд. Адреса консультантів і представників іспанської EURES можна знайти на сайті www.inem.es, основну інформацію про мережі EURES - на europa.eu.int/jobs/eures, дані про вакансії в Європі – на www.eures-jobs.com.

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - ОРГАНІЗАЦІЇ ПО ТИМЧАСОВОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ В ІСПАНІЇ

  Це частки, організації, які є посередниками між потенційними працівниками й фірмами, що підшукують робітників, і займаються тимчасовим працевлаштуванням в Іспанії.

  Їхні назви й адреси можна знайти на Жовтих сторінках телефонного довідника в розділі "Організації по тимчасовому працевлаштуванню", у реєстрі Міністерства праці й соціальних справ або в Інтернеті як ETT (Empresas de Trabajo Temporal) www.mtas.es/empleo/ett-OIA/inicio.htm

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - НЕКОМЕРЦІЙНІ АГЕНТСТВА З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ІСПАНІЇ

  Крім служб зайнятості, взнати про наявні вакансії можна в агенціях по працевлаштуванню в Іспанії. У цьому випадку тобі доведеться заплатити деяку суму за надані послуги. Адреси цих агенцій можна знайти у твоїй службі зайнятості або в Інтернеті на сайті INEM (більше інформації про інші агенції з працевлаштування) http:www.inem.es.

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ: ПРЕСА, РАДІО Й ТЕЛЕБАЧЕННЯ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ В ПОШУКАХ РОБОТИ В ІСПАНІЇ

  В Іспанії видається більше сотні щоденних газет. Тираж більшості провінційних газет, не витримує ніякого порівняння з кількістю щоденних газет Мадрида або Барселони, екземпляри яких поширюють по всій країні й за кордоном, проте ЗМІ можуть надати чималу допомогу в пошуку роботи в Іспанії. До однієї із самих серйозних щоденних газет відноситься "El País", "ABC", "El Mundo" в Мадриді й "El Periódico" і "La Vanguardia" в Барселоні. Всі вони розміщують на своїх сторінках щоденну секцію із пропозиціями роботи в Іспанії, хоча ще більше оголошень про роботу в Іспанії ти можеш знайти в недільних випусках. Звичайно, регіональні й місцеві видання також мають розділ з оголошеннями, у яких розміщуються пропозиції роботи. Газети на німецькій, англійській або французькій мовах, які видаються в основних іспанських туристичних зонах, також пропонують увазі читачів список вакансій, необхідною умовою одержання яких є знання іноземних мов. У міжнародній пресі звичайно публікують пропозиції роботи в Іспанії для керівного персоналу, техніків або фахівців. Спеціалізовані газети й журнали Європейського економічного простору також є джерелом корисної інформації про роботу в Іспанії, зокрема, якщо в них є спеціальний розділ, присвячений оголошенням про роботу в Іспанії. Інформацію щодо роботи можна знайти й в Інтернеті на наступних сайтах:

  El Mundo www.elmundo.es

  El país cultural www.elpais.com

  El país digital www.elpais.es

  ABC Electrónico www.abc.es

  La Razón www.larazon.es

  El Periódico www.elperiodico.es

  Galicia Nova www.galicianova.com

  El Europeo www.eleuropeo.com

  La Estrella Digital www.estrelladigital.es

  "Sur in English" www.surinenglish.com

  Kiosko internet www.kiosco.net

  Національна й місцева преса: www.mir.es/oris/enlaces/prensa.htm

  В Іспанії існує чотири традиційних станції радіомовлення: RNE, SER, COPE і ONDA CERO, вони віщають у всіх провінціях країни. Крім них є ще величезне число місцевих і регіональних радіостанцій, що транслюють програми, присвячені працевлаштуванню в Іспанії й про пропозиції роботи.

  Іспанське телебачення є громадською власністю, хоча на території країни приймаються й передачі приватних каналів. Іспанське Телебачення (Televisión Española) є загальнонаціональним і володіє двома автономними телеканалами. Це Telemadrid; ETB у Країні Басків; TV3 у Каталонії; TVG у Галісії; Canal 9 у Валенсії й Canal Sur в Андалусії. Приватні канали, що працюють на всій території Іспанії: Antena 3, Tele 5 і Canal Plus. Великою популярністю користується програма "Тут є робота" ("Aquí hay trabajo"), що транслюється з понеділка по п’ятницю в 9.30 на каналі TV2: www.rtve.es/tve/program/empleo/index.html

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - ПРОФСПІЛКИ Й СИНДИКАТИ

  Якщо ти є членом якої-небудь профспілки або синдикату ( в Іспанії кількість членів дуже мала), що має контакти в Іспанії, ти можеш отримати інформацію, яка пригодиться тобі в пошуках роботи в Іспанії.

  ПОШУК РОБОТИ В ІСПАНІЇ - ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛАТА

  Торговельні палати (Офіційна торгово-промислова палата) як твоєї країни, так і Іспанії, також є можливими джерелами інформації про роботу в Іспанії. Ти можеш зв’язатися з Іспанською торговельною палатою твоєї країни або з:

  Вищою радою офіційних палат промислової торгівлі й мореплавання Іспанії.

  Velazquez, 157. 28002-MADRID

  Tel.: +34 915906900

  Fax: +34 915906908

  www.camerdata.es

  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності